Noderīgi

Jūsu konta drošībai piedāvājam pieslēgt 2-faktoru autentifikāciju

Divu faktoru autentifikācija (2FA) ir autentifikācijas veids, kad piekļuvei kādam servisam papildus lietotāja vārda un parolei tiek pieprasīts ievadīt papildus kods, kuru ģenerē iekārta vai aplikācija, kura ir lietotāja tiešā pārvaldībā. tas nodrošina papildus aizsardzību pret nesankcionētu piekļuvi.

Ārsts aicina izmantot attālinātas konsultācijas,  lai atšķirtu akūtu saslimšanu

Ārsts aicina izmantot attālinātas konsultācijas, lai atšķirtu akūtu saslimšanu

Līdz ar Covid-19 noteiktajiem ierobežojumiem sniegt veselības aprūpes pakalpojumus, ir būtiski pieaudzis to ārstniecības iestāžu un ārstu skaits, kas pāriet uz attālināto pakalpojumu sniegšanu. Tikai 2 aprīļa pirmo nedēļu laikā apmēram 200 ārsti ir pieslēguši SmartMedical attālinātas konsultāciju iespējas un pacientu pierakstu portālā www.piearsta.lv, kas ļauj ārstiem zināmā apjomā turpināt

Kā tiešsaistē pieteikties ārsta attālinātām vai klātienes konsultācijām?

Kā tiešsaistē pieteikties ārsta attālinātām vai klātienes konsultācijām?

Ārskārtas situācijas laikā ārstniecības iestādēs ierobežoti klātienes pakalpojumi, tāpēc pacienti aicināti izvēlēties ārstu attālinātas konsultācijas vai, ja tas nav iespējams, vizīti attālināti iepriekš pieteikt. Portālā www.piearsta.lv pacienti to var izdarīt tiešsaistē - jebkurā diennakts laikā, sev ērtā vietā. Vienlaikus ar reģistrāciju portālā iespējama pakalpojuma apmaksa, ja tā prasīta.