Aizvērt
Izvēlne
Latviešu

Sīkdatņu politika

 1. Interneta vietnē www.piearsta.lv (turpmāk – Vietne) tiek vākti dati par Vietnes apmeklētājiem, tādējādi gūstot iespēju Vietnes uzturētājam izvērtēt, cik noderīga ir Vietne, un kā to varētu uzlabot. 
 2. Pārzinis, kas Vietnē vāc datus par Vietnes apmeklētājiem, ir SIA “Blue Bridge Technologies”, 1 reģistrācijas Nr. 40003932716, adrese – Raunas iela 41C, Rīga, LV-1084. Pārziņa adrese: Raunas iela 41C, Rīga, LV-1084, e-pasts: palidziba@piearsta.lv, tālrunis: 67615159.
 3. Pārzinis nemitīgi pilnveido Vietni, ar mērķi, uzlabot tās lietošanu, tāpēc Pārzinim ir jāzina, kāda informācija ir svarīga Vietnes apmeklētājiem, cik bieži viņi šo Vietni apmeklē, kādas ierīces un pārlūkprogrammu viņi izmanto, no kāda reģiona nāk apmeklētāji, un kādu saturu vislabprātāk lasa.
 4. Pārzinis apstrādā Obligātās (tehniskās), kā arī analītiskās sīkdatnes. Obligātās (tehniskās) sīkdatnes (drošības sīkdatne PHPSession, sīkdatne par obligāti sīkdatņu apstiprināšanu un sīkdatne par neobligāto sīkdatņu apstiprināšanu), ir nepieciešamas, lai Vietne darbotos, un tās ir svarīgas Vietnes pamata funkciju nodrošināšanā, piemēram, Vietnes satura attēlošanai. Šīs sīkdatnes nevar izslēgt, tās sīkdatnes neatklāj lietotāja identitāti un nevāc lietotāja informāciju.
 5. Analītiskās sīkdatnes ļauj skaitīt apmeklējumus un to avotus, lai mēs varētu novērtēt un uzlabot Vietnes veiktspēju. Tās palīdz mums uzzināt, kuras Vietnes sadaļas ir visvairāk un vismazāk populāras, uzzināt, kā apmeklētāji pārvietojas pa Vietni, kā arī uzlabot izpratni par apmeklētāju vajadzībām. Apmeklētājs jebkurā laikā var izvēlēties vai pārtraukt šo datu apstrādi, Vietnē izdarot attiecīgu izvēli. Pārzinis izmanto sistēmu Google Analytics, kas ļauj Pārzinim analizēt, kā apmeklētāji izmanto Vietni. Par to, kā darbojas Google Analytics pamatprincipi, iespējams uzzināt Google mājas lapā. Pārzinis izmanto savāktos datus savās tiesiskajās interesēs, lai uzlabotu izpratni par Vietnes apmeklētāju vajadzībām un uzlabotu pieejamību Pārziņa publiskotajai informācijai. Apmeklētājs jebkurā laikā var pārtraukt datu vākšanu Google Analytics, kā tas ir aprakstīts šeit, vai arī pašā Vietnē, izdarot attiecīgu izvēli.
 6. Serveris, kurā izvietota Vietne, var reģistrēt apmeklētāja nosūtītos pieprasījumus (izmantotā ierīce, pārlūkprogramma, IP adrese, piekļuves datums un laiks). Šajā punktā minētie dati tiek izmantoti tehniskiem nolūkiem: lai nodrošinātu Vietnes pienācīgu funkcionēšanu un drošību un izmeklētu 1 Sīkdatņu politika. Pieejams: https://www.piearsta.lv/lv/sikdatnu-politika/ iespējamos drošības incidentus. Šajā punktā minēto datu vākšanas pamats ir Pārziņa tiesiskā interese nodrošināt Vietnes tehnisku pieejamību un integritāti.
 7. Sīkdatnes ir nelieli faili, kurus, katru reizi, kad apmeklētājs apmeklē Vietni, pārlūkprogramma saglabā apmeklētāja datorā tādā apmērā, kā norādīts apmeklētāja datora pārlūkprogrammas iestatījumos. Atsevišķas sīkdatnes tiek izmantotas, lai atlasītu un piemērotu apmeklētājam piedāvājamo informāciju un reklāmas, pamatojoties uz saturu, ko apmeklētājs aplūkojis agrāk, un tādējādi veidotu apmeklētājiem Vietnes lietošanu vienkāršu, ērtu un individuāli piemērotu. Papildu informāciju par sīkdatnēm, kā arī to dzēšanu un pārvaldīšanu, var iegūt mājaslapā.
 8. Vietne izmanto sīkdatnes, lai vāktu lietotāja IP adreses un pārlūkošanas informāciju un ļautu Vietnei atcerēties apmeklētāja izvēli. Sīkdatnes ļauj Pārzinim sekot līdzi Vietnes datu plūsmai un lietotāju mijiedarbībai ar Vietni – Pārzinis izmanto šos datus, lai analizētu apmeklētāju uzvedību un uzlabotu Vietni. Sīkdatņu izmantošanas tiesiskais pamats ir Pārziņa leģitīmā interese nodrošināt Vietnes funkcionalitāti, pieejamību un integritāti.
 9. Apmeklētājs var kontrolēt un/vai dzēst sīkdatnes pēc savas izvēles. Plašāka informācija par šo procesu ir pieejama šeit. Apmeklētājs var izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir viņa datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu var iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Apmeklētājs var atteikties no sīkdatnēm pārlūkprogrammas izvēlnē vai šeit. Lai veiktu nepieciešamos uzstādījumus, apmeklētājam nepieciešams iepazīties ar savas pārlūkprogrammas noteikumiem. Sīkdatņu bloķēšanas gadījumā apmeklētājam manuāli būs jāpielāgo iestatījumi ikreiz, kad tiks apmeklēta Vietne, turklāt pastāv iespējamība, ka daži pakalpojumi un funkcijas nedarbosies.
 10. Ja nav noteikts citādi, sīkdatnes tiek glabātas, kamēr tiek izpildīta darbība, kādam nolūkam tās vāktas, vai un pēc tam tās tiek dzēstas. Jebkurā gadījumā, sīkdatnes tiek saglabātas ne ilgāk, kā 3 mēnešus.
 11. Personas datu saņēmēji ir Pārziņa darbinieki, apstrādātāji, un atsevišķos gadījumos 3.puse, kas nodrošina kādu no Vietnē ievietotajiem pakalpojumiem vai funkcijām, pēc apmeklētāja sniegtās piekrišanas.
 12. Gadījumā ja Pārziņa Vietnē ir paraudzēta foruma vai komentāru iespēja, šādā gadījumā, Vietnē tiek saglabāti IP adrese, kā arī dati, ko norādījis pats apmeklētājs. Sīkdatnes, kas satur šos datus, Jūsu ērtībām (lai nākamreiz nebūtu jāraksta pa jaunu) var tikt saglabātas 3 mēnešus.
 13. Pārzinis apliecina, ka sīkdatnes un statistikas informācija tiks apkopota, apstrādāta un glabāta saskaņā ar Eiropas Savienības normatīvo aktu prasībām, tai skaitā 2016. gada 27. aprīļa Eiropas Parlamenta un ES Padomes Personas datu aizsardzības regulu Nr. 2016/679.
 14. Pārzinis patur tiesības jebkurā brīdī mainīt šos noteikumus.