Kā tiešsaistē pieteikties ārsta attālinātām vai klātienes konsultācijām?

Ārskārtas situācijas laikā ārstniecības iestādēs ierobežoti klātienes pakalpojumi, tāpēc pacienti aicināti izvēlēties ārstu attālinātas konsultācijas vai, ja tas nav iespējams, vizīti attālināti iepriekš pieteikt. Portālā www.piearsta.lv pacienti to var izdarīt tiešsaistē - jebkurā diennakts laikā, sev ērtā vietā. Vienlaikus ar reģistrāciju portālā iespējama pakalpojuma apmaksa, ja tā prasīta.

Kā pieteikties konsultācijām attālināti vai klātienē?

Pieraksts tiešsaistē veicams pacientu portālā www.piearsta.lv. Tajā - ievadot vārdu vai uzvārdu, meklē ārstu vai izvēlas pakalpojumu. 

Kad atrasts meklētais ārsts, jāizvēlas vizītei pieejamais laiks. Svarīgi pievērst uzmanību iespējai izvēlēties - pieraksts tiek veikts valsts apmaksātai vizītei, maksas pakalpojumam vai attālinātai konsultācijai. 

 

Lai pieteiktos vizītei vai attālinātai konsultācijai, pacientam obligāti jāreģistrējas portālā piearsta.lv. Tas ļaus ārstam identificēt konkrēto pacientu un atvieglos turpmāko ārstēšanas procesu.

Kad esat reģistrējies, izvēlējies piemērotāko laiku ārsta kalendārā, izvēlies pakalpojumu no piedāvātā. Ja tas tiek prasīts, proti, ja izvēlējāties maksas pakalpojumu, veiciet apmaksu. Jūs varat izmantot kredītkarti vai Swedbank internetbanku.


Rēķinu šajā gadījumā saņemiet elektroniski - savā www.piearsta.lvprofilā.

Attālinātās vai klātienes vizītes apstiprinājums tiks nosūtīts uz jūsu norādīto e-pastu.

 

Ja pierakstījāties attālinātai konsultācijai, pierakstā rezervētajā laikā gaidiet ārsta zvanu uz telefona numuru, kuru norādījāt pieraksta piezīmēs. Ja ārsts izvēlēsies un abām pusēm tas būs pieņemams, tas var būt arī video zvans.

 

Papildu informācijai:

palidziba@piearsta.lv