Aizvērt
Menu
Kontakti
29602525

Lāsma KalnbērzaLāsma Kalnbērza

Strādā Olivia ClinicSpecialitāte

Dermatoloģe, dietoloģe


“Arvien vairāk kļūst skaidrs, ka dzīvesveids ļoti ietekmē gan veselību kopumā, gan daudzu slimību gaitu.
Bieži vien ar medikamentiem tiek atviegloti kādi nepatīkami un traucējoši slimības simptomi, tomēr lielākoties, lai pilnībā izveseļotos, nepieciešams palūkoties plašāk. Lai gan nozīme ir ģenētikai, mūsu ikdienas izvēles jeb dzīvesveids ļoti lielā mērā nosaka, vai slimība attīstīsies. Svarīgs ir gan pilnvērtīgs un sabalansēts uzturs, gan pietiekami daudz kustību, miega, miera un atpūtas, kas līdzsvaro ne tikai nervu sistēmu, bet arī visas pārējās organisma sistēmas. Apzinoties šo sakarību, var sākt risināt jautājumus jau cēloņu līmenī.
Ārsts var palīdzēt saskatīt saistību ādas stāvoklim ar kādām iekšķīgām slimībām. Liela daļa hroniskās ādas slimības ļoti cieši saistītas ar gremošanas traktu un uzturu. Tādu slimību, kā piemēram, akne, psoriāze, ekzēma, pamatā ir iekaisuma reakcija. Ja cilvēkam ar iedzimtu tendenci attīstīties kādai no šīm slimībām, uzturā ir iekaisumu veicinoši produkti, tad arī, visticamāk, parādīsies šīs slimības izpausmes. Uzturs var vai nu veicināt slimības attīstību vai tieši pretēji – palīdzēt novērst tās izpausmes un uzlabot ādas stāvokli.
Uztura ieteikumi var atšķirties atkarībā no ādas un kopējā veselības stāvokļa. Būtiski ne tikai izslēgt kādus produktus, bet nodrošināt, lai uzturs ir pilnvērtīgs – tajā būtu visas vajadzīgās uzturvielas, vitamīni, mikroelementi, minerālvielas.
Jāņem vērā, ka izmaiņas ieradumos prasa lielu gribas spēku. Bet tas ir tā vērts – laba veselība un pašsajūta, kas ļauj piepildīt sapņus un justies laimīgam!”


Sniedz gan maksas pakalpojumus, gan apdrošināšanas kompāniju apmaksātas pakalpojumus.


Specialitātes

Pieņemšanas laiki

Pakalpojums:
Oktobris
03
Prm.
04
Šodien
05
Tr.
06
Cet.
07
Pkt.
08
Sest.
09
Svēt.
10
Prm.
11
Otr.
12
Tr.
14
Pkt.
15
Sest.
16
Svēt.
Oktobris
03
Prm.
04
Šodien
05
Tr.
06
Cet.
07
Pkt.
08
Sest.
09
Svēt.
10
Prm.
11
Otr.
12
Tr.
Oktobris
03
Prm.
04
Šodien
05
Tr.
06
Cet.
07
Pkt.
08
Sest.
09
Svēt.

Kur strādā

Olivia Clinic

Adrese:
Rīga, Dīķa iela 44, LV-1004
Tālrunis:
29602525