Kontakti
23304440

Anna MiskovaAnna Miskova

Strādā Fortemed, SIA


Asoc. prof. Anna Miskova ir atzīta ginekoloģijas un dzemdību speciāliste, kuras profesionālitāte  ir guvis atzinību ne tikai Latvijā, bet arī ārpus tās. Viņas ilggadējā pieredze un izcilās zināšanas   ļauj  veikt izsmeļošu diagnostiku un nodrošināt kvalitatīvu ārstēšanu. Dr. Miskovas izcilība izpaužas pirmsdzemdību grūtnieču aprūpē, izmantojot metodes, kas ir balstītas uz pierādījumiem un vērstas uz individuālu pieeju. Lai gan viņa ir pazīstama ar ginekoloģisko problēmu noteikšanu agrīnā stadijā, viņa arī nodrošina efektīvas ārstēšanas metodes arī sievietēm ar ieilgušām reproduktīvās veselības problēmām.
 
Dr. Miskova aktīvi piedalās medicīnas zinātnes attīstībā un studentu izglītošanā Latvijā. Viņas akadēmiskā darbība ir saistīta ar Rīgas Stradiņa universitāti, kur Medicīnas fakultātes pilda docētājas pienākumus. Paralēli akadēmiskajai darbībai, Dr. Miskova pilda arī vadītājas pienākumus Rīgas Dzemdību nama Dzemdību centrā. Viņas dalība dažādās asociācijās, piemēram, Latvijas Dzemdniecības un ginekoloģijas asociācijā, Latvijas Ārstu biedrībā, liecina par viņas iesaistīšanos medicīnas nozares attīstībā un plašo profesionālo tīklu. Dr. Miskovas  ir vairāku publikāciju autore un  aktīvi piedalās pieredzes apmaiņā lasot lekcijas starptautiskos kongresos.
 
Medicīnas centrs FORTEMED pateicoties savas profesionālās komandas zināšanām un prasmēm, garantē izcilu veselības aprūpes standartu, pievēršot uzmanību katram pacientam un nodrošinot individuālu pieeju. Medicīnas centra FORTEMED  mērķis ir sniegt augstākās kvalitātes medicīniskos pakalpojumus un  nodrošināt ikvienam pacientam individuālu un uz pacientu centrētu aprūpi.

Pieņemšanas laiki

Pakalpojuma tips:
decembris
04
Prm.
05
Otr.
06
Tr.
07
Cet.
08
Pkt.
09
Šodien
10
Svēt.
11
Prm.
12
Otr.
13
Tr.
14
Cet.
15
Pkt.
16
Sest.
17
Svēt.
decembris
04
Prm.
05
Otr.
06
Tr.
07
Cet.
08
Pkt.
09
Šodien
10
Svēt.
11
Prm.
12
Otr.
13
Tr.
decembris
04
Prm.
05
Otr.
06
Tr.
07
Cet.
08
Pkt.
09
Šodien
10
Svēt.
Šobrīd pie šī ārsta elektroniski pierakstīties nevar

Kur strādā

Fortemed, SIA

Adrese:
Rīga, Ķelnes iela 1, LV-1014
Tālrunis:
23304440
E-pasts: