Aizvērt
Menu

Matules un Melkas ginekoloģijas privātklīnika, SIA

Reģ.nr. 40003522288

Klīnika ir dibināta 2001. gadā. Tās mērķis ir sniegt profesionālu un individuālu aprūpi jebkurai sievietei jebkurā vecumā. Klīnikā strādā pasaules līmeņa ārsti, kuri spēs palīdzēt jebkurā jautājumā. Mūsu speciālisti regulāri papildina savas zināšanas gan vietējos, gan ārzemju kongresos. Klīnika šo gadu laikā ir ļoti strauji attīstījusies, tajā ir pieejamas vismodernākās tehnoloģijas.

Sniedzam dažāda veida pakalpojumus, veicam ultrasonogrāfijas, t. sk. 3/4 D ultrasonogrāfijas, kā arī var nodot dažādas analīzes.

Pie mums Jūs varat atrast risinājumu dažādās sieviešu slimību problēmās. Garantējam vispusīgu un mūsdienīgu aprūpi grūtniecības laikā.

Mūsu klīnikā ir iespējams izmeklēt gan profilaktiski, gan sarežģītu slimību gadījumā. Jūs sagaidīs laipns personāls, kas ar siltu un personīgu attieksmi centīsies palīdzēt atrisināt Jūsu jautājumus ātri un nesāpīgi.

Augsti kvalificēti speciālisti Jūs uzklausīs un, nepieciešamības gadījumā, operatīvi sniegs palīdzību. Pie mums ir pieejamas mūsdienīgas tehnoloģijas un modernas ierīces.

Neauglības problēmas risinājums mūsu klīnikā tiek piedāvāts individuāli. Iespējamas mākslīgās apaugļošanas iespējas.

Darba laiks:
Pirmdienās, Otrdienās, Trešdienās un Ceturdienās no 9:00 līdz 18:00
Piektdienās no 9:00 līdz 16:00

ginekologi.lv

Kontakti

Adrese:
Rīga, Centrs, Stabu 52a-3, V-1011
Reģistratūra:
Tālrunis:
67299896

Ārstu skaits šajā iestādē: 0

Izvēlies pakalpojumu
Izvēlies specialitāti
Maksātājs:
Uz saraksta sākumu

Atsauksmes