Aizvērt
Menu
Kontakti
67847102, 28381189

Egīls ZvagūzisEgīls Zvagūzis

Strādā Veselības centrs 4, Dermatoloģijas klīnika


 

Uzmanību! Pirms attālinātās vizītes priekšapmaksas veikšanas, lūdzu, sazinieties ar ārstu, zvanot uz tālruņa numuru 29219043.


Pieņem pacientus vecumā no 12 gadiem.
Sniedz konsultācijas, veic akūtu un hronisku ādas un nagu slimību diagnostiku, ārstēšanu un profilaksi, ādas un nagu sēnīšu slimību, ādas parazitāro slimību, ādas virusālo slimību, alerģisku, atopisku dermatītu, ekzēmas un srutainu ādas slimību, kā arī psoriāzes, seborejas diagnostiku un ārstēšanu. Veic seksuāli transmisīvo slimību (gonoreja, trihomoniāze, hlamidioze, ureaplazmoze, mikoplazmoze, sifiliss) diagnostiku un ārstēšanu, HIV (AIDS), hepatītu, herpes infekciju testus.

 

Sniedz apdrošināšanas kompāniju apmaksātus un maksas pakalpojumus.

 

Pieraksts ir pieejams tikai MAKSAS pakalpojumiem!

 

Vairāk: vc4.lv/specialisti/egils-zvaguzis

 

Ievērībai!

Nekavējoties vērsieties pie dermatologa, venerologa šādu akūtu sūdzību gadījumos: izteikta nieze, ādas apsārtums, izsitumi, kas progresē vai ir netipiski, strauji mainījusies dzimumzīme vai cits ādas veidojums, kas strauji mainījies vai iekaisis (furunkuļi, karbunkuļi), izčūlojumi, straujas (dažas stundas vai dažas dienas) izmaiņas nagos, alerģiskas reakcijas (piemēram, kontaktdermatīts, reaģējot uz dezinfekcijas u.c. līdzekļiem), atopiskā dermatīta vai alerģiju paasinājuma gadījumos bērniem, hronisku slimību (psoriāze, ekzēma, atopiskais dermatīts) paasinājuma gadījumos, kā arī aizdomu par STS (seksuāli transmisīvās slimības) gadījumos.

 

Pieņemšanas laiki

Pakalpojums:
Novembris
Decembris
30
Prm.
01
Otr.
02
Šodien
05
Sest.
06
Svēt.

Kur strādā

Veselības centrs 4, Dermatoloģijas klīnika

Adrese:
Rīga, Skanstes iela 50, 5.korpuss, LV 1012
Tālrunis:
67847102, 28381189